E-poe müügi- ja kasutamistingimused 

1. Müügitingimuste kehtivus

1.1 Müügitingimused kehtivad pointprint.ee veebipoest ostja (edaspidi Ostja) ja ostukeskkonna pointprint.ee omanik Point Print OÜ registrikood 16436550 , asukohaga Torni 1, Kuressaare, Saare maakond, 93812 (edaspidi PointPrint) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.

1.2 Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad PointPrint veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.

1.3 PointPrindi veebipoest tellimust vormistades ja ettemaksu sooritades, kinnitab Ostja, et on tutvunud allolevate PointPrint müügitingimustega ja Isikuandmete töötlemise põhimõtetega ning on nendega nõus.

1.4 PointPrint jätab endale õiguse teha müügitingimustes, sh hindades muudatusi, mis  jõustuvad alates informatsiooni ilmumise momendist veebilehel www.pointprint.ee

2.Hinnad

2.1 Veebipoes müüdavate toodete hinnad on eurodes. PointPrint ei ole käibemaksukohuslane, mis tähendab, et toodete hinnad on ilma käibemaksuta.

2.2 Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. See sõltub Ostja asukohast, kättetoimetamise viisist ja paki suurusest.

2.3 Tellimuste hinnale lisandub transporditasu. Saadame pakke vastavalt kliendi nõudmisele nii kullerteenusega kui pakiautomaaditeenusega.

3. Tellimine

3.1 Lisage soovitud tooted ostukorvi.

3.2 Vajutage lingile „Soorita ost“ ja valige sobiv kättetoimetamise viis.

3.3 Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult ning vajutage lingile „Kinnitan tellimuse“.

3.4 Seejärel saadetakse Ostja e-posti arve, millele on lisatud tasu kauba kättetoimetamise eest.

3.5 Leping on sõlmitud hetkest, mil Ostja tehtud makse on laekunud PointPrint pangakontole.

4. Kohaletoimetamine

 

4.1  Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib PointPrint tellimuse hiljemalt 7 tööpäeva jooksul ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele.

4.2  Tellitud kauba saabumisest DPD või Omniva pakiautomaatidesse või paki kohalejõudmisest kulleriga teavitatakse klienti SMS-i/e-kirja või telefoni teel. 

4.3 Kui kaup saabub postiteenusega Omniva postkontorisse, saadetakse Ostjale teavitus posti teel. 

 4.4 Kokkuleppel võib Ostja kaubale ise järele tulla PointPrint esindusse Torni 1, Kuressaare, Saare Maakond, Eesti.

4.5  Eestisiseselt jõuab kaup reeglina kohale 3 -7 päevaga, mujale olenevalt sihtkohast.

4.6 Kui PointPrint on kauba õigeaegselt logistikapartnerile üle andnud, siis vastutab paki kohalejõudmise eest vastav firma.

5.Taganemisõigus.

5.1 Pärast tellimuse kättesaamist on Ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

5.2 Taganemisõigus ei kohaldu, kui Ostjaks on juriidiline isik. 

5.3 14-päevase tagastamisõiguse rakendamisel ei tohi tellitud kaup olla kasutatud. Kaup võib olla testitud vaid viisil nagu seda tehakse tavapäraselt poes.

5.4 Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit: https://e-kaubanduseliit.ee/wp-content/uploads/2015/01/JM_m41_lisa1.pdf ning saata see e-posti aadressile shop@pointprint.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

5.5 Palume kaup tagastada pakiautomaati kulleriga meie esinduse aadressil Kuressaares või kokkulepitud pakiautomaati Kuressaares NB! PointPrint kauba tagasisaatmise kulusid ei kata.

5.6 PointPrint tagastab tagastatava kauba kättesaamisel Ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

5.7 PointPrint võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva kauba tagasi saanud või kuni Ostja on esitanud tagasisaatmise kohta tõendi. 

 6 Pretensiooni esitamise õigus

 6.1 PointPrint vastutab Ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel või mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest Ostjale.

6.2 Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul PointPrindi poole, esitades arve, mille alusel kauba ostu eest tasuti. 

6.3 Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada e-postiaadressile shop@pointprint.ee pretensiooni, kus on märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.

6.4 Kaubal puuduse ilmnemisel palume lõpetada kauba kasutamise.

6.5 Pretensioon toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise kohta peab olema esitatud kahe kuu jooksul alates toote puuduste avastamisest.

6.6 Puudusega kauba parandamise või asendamise lepivad PointPrint ja Ostja omavahel kokku. Parandamise kulud katab PointPrint.

6.7 PointPrint ei vastuta Ostja süül tootel tekkinud puuduste eest, mis on tekkinud toote mittenõuetekohase hoiustamise, hooldamise või mitte eesmärgipärase kasutamise tulemusena.

6.8 Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Ostjaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

6.9 Kui Ostja ja PointPrint ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on Ostjal  võimalik pöörduda Tarbijavaidluste                      

komisjoni https://www.tarbijakaitseamet.ee/et/tarbijavaidluste-komisjon/kontakt või Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi http://www.consumer.ee/ poole.

7. Isikuandmete töötlemine

7.1. Ostja annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks.

7.2. PointPrint on õigus kasutada Ostja elu- või asukoha aadressi temale reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks. 

7.3. Ostjal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks.

9. Autoriõigus

9.1 PointPrint e-poe sisu, sealhulgas, tekstid, graafika, logod, pildid, videod ja audio on kaitstud autoriõigustega, mis kuuluvad tervikuna PointPrindile.

9.2 Keelatud on sellise punktis 6.1 nimetatud autoriõigustega kaitstud sisu reprodutseerimine, kopeerimine, muutmine või mingil muul viisil kasutamine ilma viiteta PointPrindile.