Pressiteade

PointPrint korraldab konkurssi “Loominguline Laps”

PointPrint kutsub osalema toimetuleku raskustes perede lapsi konkurssil “Loominguline Laps”, mille eesmärk on pakkuda lastele võimalust ennast loomingulikuselt väljendada ning neid selles protsessis toetada ning tunnustada. Lisaks peab PointPrint oluliseks, et tänapäeval – ajal kui paljudes kodudes ja kontorites domineerivad massdisain, mõtleksid inimesed ka lahendustele, mis oleksid unikaalsemad ja rohkem igale kodukujundajale südamelähedasemad. Eritellimusel valmistatud tooted võivad kõlada kui midagi erakordselt kulukat, aga tegelikult see nii ei ole.

Peaauhinnaks valmistab PointPrint võitjale tema enda disainitud tapeedi, kardinad, raamitud posterid või fotod, lae-ja laualambi ning päevateki ja ilupadjad. Võitjal oma toa lõppkavandi aitab koostada konkurssi žürii liige, sisearhitekt Tambet Pedak.

PointPrinti on palunud konkurssi töid hindama sõltumatu žürii, kuhu kuuluvad Kaie Rõõm-Laanet, riigikohtunik Julia Laffranque, kunstiõppejõud Erika Pedak, sisearhitekt Tambet Pedak, Eesti Punase Risti Saaremaa Seltsi esindaja Kristina Õun , Saaremaa vallakunstnik Reta Lall ja Saaremaa Kunsti Klubi president Aare Martinson.

Konkurssil osalemiseks tuleb lapsel esitada oma toast joonistatud kavand hiljemalt 1.02.2023 elektroonselt e-mailil konkurss@pointprint.ee vöi tuua paberkandjal Torni. 1 PointPrint kontorisse.
Konkurssi võitja kuulutatakse välja tuleva aasta sõbrapäeval, 14.02.2023 online ülakandega PointPrint facebooki lehel ja instagramis.

Konkurssi tingimused avaldatakse www.pointprint.ee ja sotsiaalmeedias.

PointPrint tegutseb Kuressaares täislahendusi pakkuva innovaatilisi ja keskkonnasõbralikke disaini-ja trükiteenuseid osutava ettevõttena, mille pöhilisteks toodeteks on meenete-ja eritellimusena valmistatavate sisekujundustoodete disainimine ja trükkimine, samuti igapäevaste trükiste nagu visiitkaartide, posterite, kleebiste ja raamatute trükkimine.

Point Print OÜ
juhatuse liige Venno Tamjärv, E-mail: vtj@pointprint.ee
müügijuht Joosep Kärg, E-mail: joosep@admin

Konkurssi ja auhinna statuut:

“Loov Laps” auhinna ja konkursi eesmärk on:
1.1. pakkuda toimetuleku raskustes peredes elavatele lastele vöimalust ennast loominguliselt väljendada;
1.2. tunnustada laste loomingulist arengut;
1.3. populariseerida oma kodu kujundamist eriliste, oma loodud lahendustega;

Loova Lapse auhinda annab välja Point Print OÜ (edaspidi ettevõte).

Auhind antakse välja vastavalt ettevõtte otsusele.

Auhind kujutab sisearhitekti nõuandeid lapsele tema oma toa kujundamisel. Lapse oma loomingu põhjal valmistatakse tema ühele toale kardinad, tapeet, lae-ja laualamp ning päevatekk, kaks ilupatja ja raamitud fotod või postrid.
Kõiki konkurssil osalenud lapsi peetakse meeles erilise meenega.

Auhinnasaajad selgitatakse välja konkursi teel.

Konkursi läbiviimiseks moodustatakse komisjon, kes valib auhinna saaja.


Loomingulise Lapse konkursi läbiviimise kord:
8.1. Konkursi info avaldatakse kohalikus ajalehes Saarte Hääl ning Kadi raadios, veebilehel pointprint.ee ja Pointprint ettevõtte sotsiaalmeedia kanalites Facebookis ja Instagramis, vajadusel ka muudes väljaannetes.
8.2. Konkursi komisjonis on liikmetel iga konkursile esitatud töö kohta üks hääl.
8.3. Konkursil osalemiseks tuleb töö esitada elektroonselt konkurss@pointprint.ee või tuua paberkandjal Torni tn. 1 asuvasse PointPrint kontorisse hiljemalt 1.02.2023.

8.2. Konkursi komisjoni liikmetel on õigus välja anda ka eriauhindu.

8.6. Võtja kuulutatakse välja sõbrapäeval, 14. veebruaril 2023.
Konkursi võitjad avalikustatakse videona PointPrint sotsiaalmeedias ning seejärel pointprint.ee kodulehel ja meediakanalites.

Kinnitatud Point Print OÜ juhatuse poolt 10.12.2022.