Hea kodulehe külaline,

Et digiajastu on tulnud selleks, et jääda ning et Eesti on digiriik, selles ei ole mingit kahtlust. Vaatamata sellele ei ole trükikunst seetõttu hääbunud, hoopis vastupidi. Digiajastu on toonud trükikunstimaailma palju uusi ja innovaatilisi võimalusi avardada trükikunsti tehnilisi võimalusi ja muutnud kogu protsessi palju keskkonnasõbralikumaks.

Meie tiimi liikmed on teinud trüki- ja disainitöid erinevates trükikodades kokku üle  30 aasta ning oleme neid muutusi ja arengut oma silmaga näinud ja omal käel läbi proovinud. Meil on väga hea meel jätkuvalt pakkuda just selliseid disaini- ja trükilahendusi, siin samas armsal Saaremaal, mis meie klientidel silmad särama panevad.

Oma igapäevatöös kasutame kõrgekvaliteedilist HP Latex tehnoloogiat, mille patenteeritud, ja vee baasil loodud, värvidele on omistatud keskkonnasäästliku lahenduse sertifikaadid.

Teiseks HP Latex tehnoloogia suureks plussiks on töö valmimise kiirus. Erinevalt ecosolvent ja solvent tüüpi värvidest, ei eraldu HP Latex värvidest kuivamise käigus tugevat lõhna.

Valmistame kõikvõimalikke trükiseid (visiitkaarte, kutseid, blankette, postreid, voldikuid, flaiereid, katalooge, ajakirju) kiirelt, kvaliteetselt ja sõbraliku hinnaga Kuressaares Torni tn.1 (sissepääs Komandandi tänava poolt).

Lisaks trükime tooteetikette ja erineva suurusega kleebiseid.

Erilisematest töödest trükime ka kangale (sh. täissiidile), lippe, tapeete ja vinüülist põrandakattematerjalile. Kui sul on soov teha trükitööd, mida meie loetelust ei leidnud, siis võta ikkagi julgesti ühendust, sest me armastame väljakutseid ja lasta fantaasial lennata.

Meie eesmärk on pakkuda teile disaini-ja trükiteenuseid Põhjamaade demoktraatlikeimate hindade ja körge kvaliteediga, seda moodsalt ja ehtsalt saaremaiselt ning keskkonnasöbralikult!

Siiralt Teie, PointPrint Kuressaares