Postkaartide komplekt sõpradele

Sõbrapäeva Tervitused

Südantsoojendavad Postkaardid (10 tk komplektis)

Tervitage sõpru erilisel viisil nende armastatud sõbrapäeval meie südantsoojendavate postkaartide komplektiga. Iga postkaart on südamega loodud väljendama soojust ja sõprust, tuues esile sõbrapäeva võlu.

Valisime keskkonnasõbraliku kaardipaberi, et teie sõnumid kannaksid headust mitte ainult sõpradele, vaid ka keskkonnale. Need postkaardid sobivad suurepäraselt sõpradele, pereliikmetele ja kolleegidele. Jagage armastust ja headust sõbrapäeval!

Komplektis on 10 erinevat postkaarti, igaüks kandes endas unikaalset sõnumit ja soojust. Selle sõbrapäeva eristuge ja väljendage oma headust meie südantsoojendavate postkaartide abil. Jagage armastust lihtsate sõnumitega, mis jäävad meelde.

komplekti hind: 9.99€

Kategooria:

Kirjeldus

Tervita sõpru südamlikult nende päeval nende kaunite sõbrapäeva postkaartidega. Iga kaart on loodud kandma endas soojust ja sõprust, tuues esile sõbrapäeva maagiat.

Komplekt sisaldab:

  1. Mitmekesised Soovid: Igal postkaardil on ainulaadne sõnum, mis väljendab sügavaid ja lihtsaid soove sõpruse ja armastuse tähistamiseks.
  2. Kaunis Disain: Iga postkaart on kaunistatud põhjalikult valitud illustratsioonide ja värvidega, tuues esile sõbrapäeva rõõmsa ja südamliku meeleolu.
  3. Ökoloogiline Paber: Meie postkaardid on prinditud kvaliteetsele kaardipaberile ja tipptasemel trükitehnoloogiaga, tagades erksad värvid ja selged sõnumid.Kaartide mõõdud on 11,3×14,3cm.Loo südamlikud hetked sõprade ja lähedastega selle erilise Sõbrapäeva Südamlike Soovide Postkaartide komplektiga. Jagage armastust ja rõõmu lihtsalt ning kaunilt!Tähtis Märkus: Komplektis on 10 erinevat postkaarti koos erinevate soovide ja illustratsioonidega.