Mandri-Eestlastele meeldib ikka naljatada, et saarlased on aeglased inimesed…sama nalja teevad köigi Eestlaste kohta aga ka Leedukad. 

Vöibolla see ongi tösi, et me siin saare peal elame aeglasemas rütmis ning mitte midagi ei juhtu nii kiiresti kui Tallinnas vöi mönes päris suures metropolis.Aga aega mööda, tasa ja targu…oleme jöudnud hetkeni, kus me peame leidma enda väga kirevasse kollektiivi ühe uue ninja ehk JUHIABI. Me teame hästi kui vale on eeldamine, aga me siiski eeldame, et oleksid proaktiivne inimene, suudaksid valguskiirusel uusi asju öppida ning leida nii tootmise kui klientide jaoks parimad lahendused.

Sinu töö ülesannete hulka käib operatiivne suhtlus klientide ja meie tootmisega, samuti tellimuste edastamine tarnijatele, klientidele hinnapakkumiste koostamine ja nende edastamine, arvete väljastamine ja laekumiste kontroll ning E-poe manageerimine. Eeldame, et räägid vabalt Inglise keelt. Samuti ole valmis, et vajadusel palub ka tootmine Sind appi. Disaini-ja trükivaldkond vöiks ka Sulle veidikenegi pakkuda huvi. Selle töö puhul me kahjuks kaugtöö vöimalust pakkuda ei saa, sest kontakt meie esinduses ja tootmises töötavate inimestega peab olema väga operatiivne.

Pakume aga väga lahedat kollektiivi – emotsioonidega isiksusi, kes väga armastavad oma tööd. Töötasu koosneks pöhitasust ning tulemustasust. Tööl saad käia nagu “normaalsed” inimesed ikka kl 9 – 17. Töötada saad uues kontoris Kuressaare kesklinnas. Ning tööle asumine peaks toimuma asap. Oluline on meeles pidada, et meie jaoks on vördne kohtlemine väga oluline, niiet Sinu sugu, rahvus, orientatsioon, usulised vöi poliitilised arusaamad jms., ei ole meie jaoks määravad ega olulised. Tuleb vaid meeles pidada, et eeldame samasugust avatust ja lugupidamist ka Sinult.

Huvi korral saada oma CV ja kaaskiri E-mailiga: vtj@pointprint.ee

Viisakate inimestega, vastame köikidele kandidaatidele.